Poziv za Bajramski prijem i Bajramska čestitka

bajramskacestitka malaU povodu Kurban Bajram Načelnik Općine Jajce Edin Hozan u saradnji sa Glavnim imamom Medžlisa Islamske zajednice Jajce Zehrudinom ef. Hadžićem priređuje Bajramski prijem.

Prijem će se održati u četvrtak, 31.8.2017. godine u 20:00 sati u Gradskom parku.
U slučaju kiše prijem će biti upriličen u holu Doma kulture u Jajcu.

Biće to prilika da se u krugu prijatelja i saradnika podijeli bajramska radost i uputi bajramska čestitka.

Pozivamo građane da svojim prisustvom uveličaju Bajramski prijem.

U povodu Bajrama čestitku svim Muslimanima uputio je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan. U čestitci se kaže:

Pred nama su mubarek dani Kurban Bajrama. Tim povodom s posebnom radošću svim Muslimanima upućujem najiskrenije bajramske čestitke.

BAJRAM ŠERIF MUBAREK OLSUN !

Načelnik Općine Jajce Edin Hozan

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Poziv za Bajramski prijem i Bajramska čestitka