Općina Jajce

Vijesti

Upriličen prijem u povodu Kurban Bajrama

kurbanbajram20176Bajramski prijem koji su zajednički, u povodu Kurban Bajrama, upriličili Načelnik Općine Jajce Edin Hozan i Glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Zehrudin ef. Hadžić održan je u Gradskom parku. U predivnoj atmosferi prisutni su razmijenili bajramske čestitke.

Prijemu su prisustvovali brojni građani Jajca iz društvenog, političkog, privrednog i vjerskog života, a susret je bio prilika da se u krugu prijatelja i saradnika podijeli bajramska radost. Općinski načelnik zahvaljuje svima koji su svojim prisustvom uveličali Bajramsko slavlje.
 
kurbanbajram20175 kurbanbajram20173
 
kurbanbajram20177 kurbanbajram20171
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Upriličen prijem u povodu Kurban Bajrama