Upriličen prijem u povodu Kurban Bajrama

kurbanbajram20176Bajramski prijem koji su zajednički, u povodu Kurban Bajrama, upriličili Načelnik Općine Jajce Edin Hozan i Glavni imam Medžlisa Islamske zajednice Zehrudin ef. Hadžić održan je u Gradskom parku. U predivnoj atmosferi prisutni su razmijenili bajramske čestitke.

Prijemu su prisustvovali brojni građani Jajca iz društvenog, političkog, privrednog i vjerskog života, a susret je bio prilika da se u krugu prijatelja i saradnika podijeli bajramska radost. Općinski načelnik zahvaljuje svima koji su svojim prisustvom uveličali Bajramsko slavlje.

kurbanbajram20175 kurbanbajram20173

kurbanbajram20177 kurbanbajram20171

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Upriličen prijem u povodu Kurban Bajrama