Sretan početak i uspješna nova školska godina

imagesDanas je prvi dan nove školske godine. Tim povodom svim školarcima i prosvjetnim radnicima čestitku za sretan početak uputio je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan. U čestitci se kaže:

Poštovani prosvjetni radnici, dragi učenici upućujem Vam iskrene čestitke uz početak nove školske godine. Pred Vama su novi izazovi i nove obaveze, zato Vam od srca želim da i u novoj školskoj 2017/2018. godini nižete uspjehe.

Posebne čestitke upućujem onim najmlađim što će po prvi put sjesti u školske klupe i želim da im školski dani budu sretni i uspješni.

Želim vam sretan početak i uspješnu novu školsku godinu!

OPĆINSKI NAČELNIK
                                                                       Edin Hozan

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Sretan početak i uspješna nova školska godina