Općina Jajce

Vijesti

Obustava saobraćaja na dan 13.9.2017. godine

web grbObavještavamo građane da će u povodu obilježavanja 22. godišnjice vojno redarstvene operacije Maestral na dan 13.9.2017. godine, srijeda, biti obustavljen saobraćaj dijelom ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića, i to od Travničke kapije do Banjalučke kapije. Saobraćaj se obustavlja u vremenu od 8:00 do 24:00 sati.  Od privremene obustave izuzeta su vozila koja imaju akreditaciju organizatora skupa. 
 
Istog dana biće zatvoren i parking prostor broj 3 – ispred Doma kulture Jajce, u vremenu od 8:00 do 24:00 sati.  
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Obustava saobraćaja na dan 13.9.2017. godine