Uskoro rekonstrukcija ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića

web grbObavještavamo građane da se zbog predstojeće rekostrukcije ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića donosi Odluka o privremenoj regulaciji saobraćaja. Zabranjuje se saobraćaj svim vozilima sa kružnog toka u ulicu H.V.Hrvatinića. Dozvoljava se saobraćaj putničkim vozilima, kombijima, teretnim vozilima do 2,5 tona i motociklima preko Starog plivskog mosta, od autobuske stanice prema centru grada. O tačnom početku primjene Odluke učesnici u saobraćaju i javnost će biti blagovremeno informisani, a očekuje se da će radovi početi od 25.9.2017. godine.

Molimo građane za razumjevanje.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Uskoro rekonstrukcija ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića