Igralište u naselju Bare u novom ruhu, uskoro i nova dječija igrališta

igralistebare1Općina Jajce privela je kraju projekat uređenja sportskog igrališta u naselju Bare.  Radovi na asfaltiranju, nabavci i postavljanju koševa i golova i označavanju terena su završeni, a igralište je u novom je ruhu. Vrijednost ugovorenih radova iznosila je 56.921,32 KM a izvođač radova, prema Ugovoru o sanaciji igrališta u stambenom naselju Bare, bila je firma BH4 d.o.o. Jajce.

Uz ovo sportsko igralište biće postavljen i mobilijar za dječije igralište. Pripremni radovi su u toku, a uskoro će i najmlađi Jajčani koji žive u ovom dijelu grada imati moderno dječije igralište sa prilagođenom podlogom, toboganom, ljuljačkama i drugom pratećom opremom. Uporedo sa ovim dječija igrališta biće postavljena i na lokalitetima Mlinčića i Ćusina. Nabavku i ugradnju opreme (mobilijara) za dječija igrališta na ova tri lokaliteta  vrši firma Mavis d.o.o. Mrkonjić Grad. Vrijednost ovog ugovora iznosi 13.279,50 KM.

igralistebare2 igralistebare5

igralistebare3 igralistebare4

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Igralište u naselju Bare u novom ruhu, uskoro i nova dječija igrališta