Općina Jajce

Vijesti

Počeli radovi na rekonstrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića

hvh1Počeli su radovi na rekonstrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića. U prvoj fazi Projkta rehabilitacije kolovoznih površina i uređenja saobraćajnica ulica Hrvoja Vukčića Hrvatinića i ZAVNOBiH-a radiće se na potezu od zgrade Javnog komunalnog preduzeća do zgrade Privredne banke.

Rekonstrukcija podrazumjeva radove na rekonstrukciji vodovodne i kanalizacione mreže, postavljanje nove LED rasvjete, pješačke zone i kolovoza. Vrijednost ugovorenih radova prve faze iznosi 391.378,49 KM. Izvođač radova je firma BH4 d.o.o. Jajce, a rok za izvođenje radova u prvoj fazi je 120 dana. 

Tokom izvođenja radova na rekonstrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića saobraćaj za vozila čija ukupna masa ne prelazi 3,5 tone odvijat će se preko Starog plivskog mosta, od autobuske stanice prema centru grada.

hvh2 hvh3

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Počeli radovi na rekonstrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića