Općina Jajce

Vijesti

Općina će podržati rad Udruženja za pomoć djeci sa posebnim potrebama

djecadjecijanedjeljaU povodu obilježavanja Dječije nedjelje i 5. oktobra Međunarodnog dana djeteta Načelnik Općine Jajce Edin Hozan danas je, na inicijativu Centra za socijalni rad Jajce, primio grupu roditelja i djece sa posebnim potrebama. Načelniku se u ime roditelja i djece zahvalila direktorica JU Centar za socijalni rad Jajce Indira Mehić-Čejvan istaknuvši da Centar u potpunosti stoji na raspolaganju roditeljima i ovim mališanima.

Načelnik Edin Hozan, shvatajući potrebe ovih mališana za sretno odrastanje i brigu njihovih roditelja, ponudio je pomoć i podršku Općine Jajce. Pokrenutu inicijativu za ponovno uspostavljanje Udruženja za pomoć djeci sa posebnim potrebama načelnik Hozan je podržao, a Centar za socijalni rad Jajce ponudio je kancelariju za Udruženje koja će biti na raspolaganju za okupljanje mališana i rad sa njima. Direktorica Mehić pozvala je roditelje da se organizuju kroz Udruženje i ponudila pomoć u smislu pripreme dokumenata za registraciju i projekata za djelovanje Udruženja.

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Općina će podržati rad Udruženja za pomoć djeci sa posebnim potrebama