Obavezna prijava plana poljoprivredne proizvodnje za 2018. godinu

web grbObavještavaju se poljoprivredni proizvođači sa prostora općine Jajce da su, u skladu sa Pravilnikom o načinu i uslovima ostvarenja novčane podrške po modelu poticaja proizvodnje („Službene novine Federacije BiH“, br.32/17 i 55/17), u obavezi izvršiti prijavu plana proizvodnje za 2018. godinu do 15.11.2017. godine.

Prijava plana proizvodnje je uslov za sudjelovanje u programu podrške za sve proizvodnje.

Prijave se podnose na propisanom obrascu (Obrazac PPP) koji se preuzima na Protokolu Općine Jajce, odnosno u uredu broj 64.

Sve dodatne informacije možete dobiti u Općini Jajce, ured broj 64 ili putem telefona broj: 030 658 011, lokal 118.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Obavezna prijava plana poljoprivredne proizvodnje za 2018. godinu