Osnovci posjetili Općinu Jajce

osnovciuopc8Danas su Općinu Jajce posjetili učenici drugog i trećeg razreda Osnovne škole „Berta Kučera” Jajce. Gostoprimstvo najmlađim stanovnicima našeg grada pružili su uposlenici Općine Jajce, a pozdravio ih je i Načelnik Općine Jajce Edin Hozan. Mali osnovci imali su priliku razgledati zgradu Općine, pogledati Izložbu „Jajce – kraljevski grad”, posjetiti općinske službe, saznati kako radi Matični ured Općine, zaviriti u Kabinete Općinskog načelnika i Predsjedavajućeg Općinskog vijeća Jajce i vidjeti salu u kojoj se održavaju sjednice Općinskog vijeća, te dobiti informaciju više o značaju institucije Općine.

Neki od mališana poželjeli su isprobati kako je to sjediti na mjestu načelnika općine i bar na tren biti Načelnik. Drugari su to pozdravili aplauzom, a ko zna, možda se baš među ovom dječicom nalazi budući načelnik ili načelnica Općine Jajce. Bilo kako bilo, mi našim najmlađima želimo sretno i radosno djetinjstvo i mnogo uspjeha u školovanju.

osnovciuopc1 osnovciuopc2

osnovciuopc3 osnovciuopc7