Općina Jajce

Vijesti

Saopštenje Federalnog ministarstva rada i socijalne politike povodom 25. novembra

zastavabihFederalno ministarstvo rada i socijalne politike obavještava javnost da je Zakonom o proglašenju 25. novembra Danom državnosti Republike Bosne i Hercegovine (“Službeni list RBiH”, broj: 9/95), utvrđeno da je 25. novembar – Dan državnosti Bosne i Hercegovine državni praznik, te da na taj dan državni organi, preduzeća i druga pravna lica ne rade. Shodno navedenom, 25. novembar – Dan državnosti Bosne i Hercegovine se kao državni praznik obilježava samo jedan dan i to na dan državnog praznika.
 
S obzirom da ove godine 25. novembar pada u subotu, to će 25. novembar 2017. godine, biti neradni dan za one državne organe, preduzeća i druga pravna lica koja rade subotom.
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Saopštenje Federalnog ministarstva rada i socijalne politike povodom 25. novembra