Čestitka Načelnika Općine Jajce u povodu Dana državnosti BiH

dandrzavnosti201725. novembar Dan državnosti Bosne i Hercegovine historijski je datum za našu zemlju. U želji da svi građani ovaj praznik dožive istinski kao jedan od najvećih i najvažnijih datuma u istoriji Bosne i Hercegovine očekujemo da će poslodavci u našem gradu znati cijeniti vrijednosti ovog datuma i osigurati svojim uposlenicima pravo na neradni dan, ali isto tako i pravo da i na taj način zaposleni građani Jajca osjete ovaj dan kao svoj praznik.

Poštovani Jajčani i Jajčanke, čestitam vam 25. novembar Dan državnosti Bosne i Hercegovine. Čestitam vam praznik koji označava istorijski kontinuitet Bosne i Hercegovine kao države.

Odluke ZAVNOBiH-a, kao temelj bosanskohercegovačke državnosti, obaveza su za sve nas da poštujemo i čuvamo istinu o viševjekovnom identitetu Bosne i Hercegovine.

Dragi sugrađani, sretan vam Dan državnosti BiH!

Načelnik Općine Jajce Edin Hozan

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Čestitka Načelnika Općine Jajce u povodu Dana državnosti BiH