Općina Jajce

Vijesti

Jajce posjetio član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović

bakiri2U petak je u posjeti općini Jajce boravio član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović. Visokog gosta primio je Načelnik Općine Jajce Edin Hozan, a u sklopu programa obilježavanja 25. godišnjice formiranja 305/705. Slavne brdske brigade Armije R BiH i svečanog otvorenja Centralnog spomen obilježja šehidima i poginulim borcima Jajca. Tim povodom u Jajcu je boravila, uz brojne goste, i potpredsjednica F BiH Melika Mahmutbegović.

 

 

 

bakiri1 bakiri4

bakiri5 bakiri7

bakiri11 bakiri12

bakiri6 bakiri8

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Jajce posjetio član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović