Općina Jajce

Vijesti

Konačne liste za poticaj za poljoprivredu za 2017. godinu

web grbSlužba privrede/gospodarstva Općine Jajce objavljuje Konačne liste za poticaj za poljoprivredu za 2017. godinu u oblasti investicija, ovčarstva i kozarstva, pčelarstva, peradarstva, plasteničke proizvodnje, proizvodnje na otvorenom, ratarstva, svinjogojstva i tova junadi. Na Konačne liste dozvoljena je žalba Općinskom načelniku. Rok za podnošenje žalbi je osam dana od dana objave Lista ili do 12.12.2017. godine. Po završetku žalbenog perioda Općina Jajce izvršit će uplatu poticaja korisnicima.

 

 

Konačne liste možete preuzeti ovdje: 

INVESTICIJE

OVČARSTVO I KOZARSTVO

PČELARSTVO

PERADARSTVO

PLASTENIČKA PROIZVODNJA

PROIZVODNJA NA OTVORENOM

RATARSTVO

SVINJOGOJSTVO

TOV JUNADI

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Konačne liste za poticaj za poljoprivredu za 2017. godinu