Općina Jajce

Vijesti

Doček Nove godine za najmlađe Jajčanke i Jajčane

djecija2018Pod pokroviteljstvom Općine Jajce i u organizaciji Centra za obrazovanje i druženje Jajce i ovu 2017. godinu ispraćamo sa Jajačkim mališanima, jer najveća radost je osmijeh na licima najmlađih.

Naime, u želji da najmlađi stanovnici Jajca sa osmijehom isprate staru i dočekaju Novu godinu Općina Jajce i ove godine podržala je inicijativu Centra za obrazovanje i druženje Jajce i pridružila se organizovanju dočeka Nove godine za najmlađe. Djeco, pozivamo vas na veeeeeliku feštu dočeka Nove 2018. godine. 
 
Nedjelja, 31.12.2017.godine u 10:00 sati na platou ispred Doma kulture.
 
Djeco ne zaboravite, samo za vas, uz mnoštvo muzike, kreativne radionice, slatke paketiće i uz Djeda Mraza ispratimo zajedno staru i dočekajmo Novu 2018. godinu. Svojim interpretacijama zabavljat će vas i Faruk i Lamija....Svi ste dobrodošli! 
 
Draga djeco želimo vam sretno djetinjstvo, mnogo radosti, osmijeha i puno petica u Novoj godini.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Doček Nove godine za najmlađe Jajčanke i Jajčane