Općina Jajce

Vijesti

Obavijest o eksproprijaciji

web grbOpćinsko Vijeće Jajce donijelo je 16.11.2017. godine Odluke kojim je utvrđen javni interes za izgradnju sistema odvodnje i tretman otpadnih voda u naseljima: Bare, Podlipci, Divičani i Doribaba, Bistrica i Kuprešani i Vukičevci, općina Jajce i Odluku kojom je utvrđen javni interes za izgradnju dijela puta Hrastovi Kruščica, općina Jajce.

Uzimajući u obzir neažurnu evidenciju popisnog katastra Općine Jajce iz 1954. godine, Služba urbanizma/graditeljstva, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova Općine Jajce obaviještava stvarne posjednike nekretnina (priloženi spiskovi) da je dana 20.12.2017. godine Općinsko javno pravobranilaštvo podnijelo prijedlog za eksproprijaciju nekretnina radi izgradnje prečistača i izgradnje puta. U prilogu pregled obavijesti po mjesnim područjima:

NASELJE BARE

NASELJA BISTRICA I KUPREŠANI

NASELJA PODLIPCI, DIVIČANI I DORIBABA

NASELJE VUKIČEVCI

PUT HRASTOVI KRUŠČICA

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Obavijest o eksproprijaciji