Općina Jajce

Vijesti

Javni poziv za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja produžen do 22.2.2018. godine

ayepOpćina Jajce i Projekat zapošljavanja mladih (YEP) koji se realizuje uz podršku Vlade Švicarske, pozivaju zainteresovane osobe nastanjene na području Općine Jajce da se prijave za učešće u programu podrške preduzetništvu kroz YEP Inkubator poslovnih ideja. 
 
Javni poziv za prijeve poslovnih ideja u okviru YEP Projekta produžava se do 22.02.2017.godine.
 
Prijave za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja možete predati u prostorijama Općine Jajce. Detaljnije informacije o načinu i uslovima prijave su dostupne su na ovoj web stranici u odjeljku Javni pozivi ili na linku http://www.opcina-jajce.ba/aktuelnosti/javni-pozivi/2238-javni-poziv-za-ucesce-u-yep-inkubatoru-poslovnih-ideja.html

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Javni poziv za učešće u YEP inkubatoru poslovnih ideja produžen do 22.2.2018. godine