Općina Jajce

Vijesti

Danas počinje 3. Košarkaški KUP Kraljevskog grada

3koskup2Trećim Internacionalnim turnirom „Košarkaški KUP Kraljevskog grada“ danas počinje svečanost obilježavanja Dana općine Jajce. 
 
U organizaciji Košarkaškog kluba „Vodopad“ Jajce i pod pokroviteljstvom Općine Jajce od 16.  do 18. februara 2018. godine u Gradskoj sportskoj dvorani Jajce igra se Treći internacionalni turnir „Košarkaški KUP Kraljevskog grada“ koji se organizuje u povodu obilježavanja Dana općine Jajce.
 
U tri dana koliko će turnir trajati jajačka publika imat će priliku gledati preko 120 talentovanih košarkaša iz Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Srbije, Mađarske, Hrvatske i Austrije.
 
Na turniru i ove godine nastupaju ekipe mlađih kadeta velikih košarkaških klubova: KK „Partizan“ Beograd, KK „Cedevita“ Zagreb, OKK „Spars“ Sarajevo, KK „Budućnost“ Podgorica, FKSE „Szekszárd“, BC „Stars“ Beč, PK „Dražen Petrović“ Šibenik i domaćin turnira KK „Vodopad“ Jajce.
 
Dvostruku titulu brani prvak BIH, ekipa OKK "Spars" Sarajevo. 
 
U prvoj utakmici sastaju se  prošlogodišnji prvak turnira OKK „Spars“ Sarajevo i KK „Cedevita“ Zagreb.  
 
Treći  „Košarkaški KUP Kraljevskog grada“ zvanično će biti otvoren utakmicom između domaćina KK „Vodopad“ Jajce i FKSE „Szekszárd“ iz bratimljenog grada u Mađarskoj. Košarkaški turnir jedinstvna prilika za afirmaciju mladih igrača. 
 
3koskup1
 
 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Danas počinje 3. Košarkaški KUP Kraljevskog grada