Svi na snijeg uz podršku Općine Jajce

skicentarranceDragi školarci ponovo vam organizujemo odlazak na skijanje. Naime, Općina Jajce u saradnji sa Ski Centarom „Ranča“ za sve jajačke učenike iznova je obezbijedila boravak na ovom skijalištu i uživanje u radostima na snijegu.

Na skijanje, organizovano, vodimo vas ovog i narednog vikenda. U subotu i nedjelju, 24. i 25. februara 2018. godine i 3. i 4. marta 2018. godine obezbijeđen je besplatan prijevoz do skijališta na Poljanama i besplatna dnevna karta za lift. Obezbijedili smo vam i topli napitak.

Zato, pozivamo sve učenike s područja općine Jajce da ovaj i  naredni vikend učine ljepšim i uz podršku Općine Jajce provedu vrijeme na snijegu. Autobus kreće u 9:00 sati ispred Muzeja AVNOJ-a, a povratak je u 16:00 sati.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Svi na snijeg uz podršku Općine Jajce