Općina Jajce

Vijesti

Nastavak radova na rekonstrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića - novi režim saobraćaja

web grbObavještavamo građane da se zbog nastavka radova na rekostrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića donosi Odluka o privremenoj regulaciji saobraćaja. Od ponedjeljka, 5.3.2018. godine, zabranjuje se saobraćaj svim vozilima sa kružnog toka u ulicu H.V.Hrvatinića. Dozvoljava se saobraćaj svim vozilima čija ukupna masa ne prelazi 3,5 tona preko Starog plivskog mosta, od autobuske stanice prema centru grada. 

Molimo građane za razumjevanje.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Nastavak radova na rekonstrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića - novi režim saobraćaja