Općina Jajce

Vijesti

Obavijest o privremenoj regulaciji saobraćaja ulicom Hrvoja Vukčića Hrvatinića

web grbObavještavamo građane da je zbog nastavka radova na rekostrukciji ulice Hrvoja Vukčića Hrvatinića na snazi novi režim saobraćaja. Odlukom Općinskog Načelnika izmijenjena je Odluka o privremenoj regulaciji saobraćaja od 27.2.2018. godine. Od sutra (srijeda), 14.3.2018. godine na snazi je nova Odluka o privremenoj regulaciji saobraćaja prema kojoj:

1.Zabranjuje se saobraćaj svim vozilima sa kružnog toka u ulicu H.V.Hrvatinića.
 
2.Zabranjuje se saobraćaj preko Starog plivskog mosta. 
 
3.Dozvoljava se saobraćaj službenim vozilima oružanih snaga BiH, MUP-a, hitne pomoći, vatrogasne službe, pokopnih društava, komunalnih preduzeća, tehničke pomoći na cestama, inspekcije, pošte, brze pošte, taksi vozilima, vozilima u kojima se prevozi invalidna osoba i vozilima koja imaju odobrenje Općinske Službe stambeno-komunalnih poslova, obnove, raseljenih osoba i izbjeglica u vrijeme trajanja zabrane iz ulice ZAVNOBiH-a u ulicu H.V.Hrvatinića.
 
4.Odluka stupa na snagu danom donošenja a primjenjivat će se od 14.3.2018. godine.
 
Molimo građane za razumjevanje.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Obavijest o privremenoj regulaciji saobraćaja ulicom Hrvoja Vukčića Hrvatinića