Općina Jajce

Vijesti

Ispraćena još jedna generacija jajačkih maturanata - posebni pokloni za učenike generacije

maturanti20182 Maturskim defileom kroz grad 238 učenika završnih razreda jajačkih srednjih škola obilježili su kraj srednjoškolskog školovanja. Ova generacija iznjedrila je 4 učenika generacije. Taj epitet ponijele su Lamija Agić, Elvedina Julardžija, Monika Idžanović (učenice Srednje škole „Nikola Šop“ Jajce) i Samanta Jakešević (učenica Srednje strukovne škole Jajce). 

Maturante je pozdravio Načelnik općine Jajce Edin Hozan i čestitao im na uspješno završenom srednjoškolskom obrazovanju. Posebne čestitke na postignutom uspjehu Načelnik Hozan uputio je učenicama generacije uručivši im prigodne poklone. Uz cvijeće i novčani poklon Općine Jajce u iznosu od po 400,00 KM, učenicima generacije bit će osigurana i općinska stipendija.

maturanti20183

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Ispraćena još jedna generacija jajačkih maturanata - posebni pokloni za učenike generacije