Potpisan Ugovor o formiranju namjenske kreditne linije

ugovorunicreditbankOpćina Jajce i UniCredit Bank d.d. danas su potpisale Ugovor o formiranju namjenske kreditne linije u iznosu do 10 miliona KM. Kamatu po odobrenim kreditima korisnicima kredita Općina Jajce subvencionira u iznosu od 3,3% sa rokom važenja 24 mjeseca.

Kreditna sredstva namijenjena su za podsticaj zapošljavanja u privrednim subjektima i samostalnim gazdinstvima sa sjedištem  na području općine Jajce.

Kreditna sredstva mogu koristiti pravna lica i samostalni obrtnici registrovani za proizvodnu, uslužnu i poljoprivrednu djelatnost sa sjedištem na području Općine Jajce.

UniCredit Bank d.d će, u skladu sa potpisanim Ugovorom o formiranju namjenske kreditne linije, uskoro objaviti javni poziv za dodjelu kredita.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Potpisan Ugovor o formiranju namjenske kreditne linije