Općina Jajce

Vijesti

Preliminarne liste kandidata - Grant za samozapošljavanje u 2018. godini

web grbKomisija za raspodjelu sredstava za poticaj samozapošljavanja za 2018. godinu dana 3.7.2018. godine, utorak, objavila je preliminarne liste kandidata po Javnom pozivu za prijavu kandidata za Grant za samozapošljavanje u 2018. godini.

Programom je predviđeno sufinansiranje samozapošljavanja ciljne grupe nezaposlenih osoba u poljoprivredi i malom biznisu s ciljem potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju, kao i razvoju malih preduzeća. Preliminarne liste preuzimite ovdje: 

POLJOPRIVREDA

OSTALI OBRTI

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Preliminarne liste kandidata - Grant za samozapošljavanje u 2018. godini