Općina Jajce

Vijesti

Smanjen dotok vode na Vodopad - pripreme za 5. Međunarodne skokove

skokovi3U okviru priprema za održavanje 5. Međunarodnih skokova sa vodopada Plive u toku su aktivnosti na čišćenju bučnice ispod vodopada. Zbog nanosa pijeska dubina bučnice je smanjena pa je potrebno izvršiti čišćenje iste kako bi se dostigla potrebna dubina za nesmetano izvođenje skokova sa vodopada i održavanje ove velike sportsko-turističke manifestacije. Od danas biće smanjen dotok vode na vodopad pa molimo građane i posjetioce za strpljenje kako bi pripreme za ovogodišnje, pete po redu, skokove bile završene na vrijeme. U čišćenju su angažovani svi neophodni subjekti i mehanizacija.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Smanjen dotok vode na Vodopad - pripreme za 5. Međunarodne skokove