Općina Jajce

Vijesti

Informativna radionica za korisnike Poduzetničkog fonda

JajceU organizaciji Općine Jajce i Instituta za razvoj mladih KULT u Jajcu će u srijedu, 7.11.2018. godine, biti održana Informativna radionica za zainteresovane korisnike Preduzetničkog fonda u Općini Jajce. Na radionici će više riječi biti o Javnom pozivu za finansiranje i sufinansiranje najboljih poslovnih planova udruženim sredstvima Općine Jajce i Instituta za razvoj mladih KULT namijenjenih razvoju preduzetništva i zapošljavanju mladih. Radionica počinje sa radom u 11:00 sati, a održaće se u Velikoj sali Općine Jajce. Agendu informativne radionice preuzmite OVDJE

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Live web kamere iz Jajca

cam1cam2

Live kamere rade sa Mozila Firefox-om i Internet Explorerom sa instaliranim VLC plugin-om.

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Informativna radionica za korisnike Poduzetničkog fonda