Namjenska kreditna linija za pomoć građanima za prvo stambeno zbrinjavanje

unicredistamzbr3Općina Jajce i UniCredit Bank d.d. potpisali su Ugovor o formiranju namjenske kreditne linije za pomoć građanima za prvo stambeno zbrinjavanje na području općine Jajce u iznosu do 1 milion KM. Kamatu po odobrenim kreditima korisnicima kredita subvencionira Općina Jajce u maksimalnom iznosu od 10.000,00 KM po odobrenom stambenom kreditu.

Kreditna sredstva mogu koristiti fizičke osobe s mjestom prebivališta na području općine Jajce za prvo stambeno zbrinjavanje (gradnja kuće ili kupovina kuće ili stana) .

UniCredit Bank d.d će, u skladu sa potpisanim Ugovorom o formiranju namjenske kreditne linije, uskoro objaviti javni poziv za dodjelu kredita.

unicreditstanzbri1 unicreditstamzbr2

Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

• Centrala: 030/658-011