Općina Jajce

Maturski defile jajačkih srednjoškolaca- posebni pokloni Općine Jajce za devet učenika generacije

maturanti 2023 1Učenici završnih razreda jajačkih srednjih škola, njih 214, maturskim defileom kroz grad obilježili su kraj srednjoškolskog obrazovanja. Ova generacija iznjedrila je 9 učenika generacije. Taj epitet ponijele su učenice Srednje škole „Nikola Šop“ Jajce Anđela Tokić, Edna Kajmić, Berina Nešust, Emra Vrebac, Emina Mecavica, Antonela Bunarikić, Amila Hrnjić, Hana Žužić i učenik Srednje strukovne škole Jajce Amin Mujak.
 
Načelnik općine Jajce Edin Hozan pozdravio je maturante i čestitao im na uspješno završenom srednjoškolskom obrazovanju. Posebne čestitke na postignutom uspjehu Načelnik Hozan uputio je učenicima generacije uručivši im cvijeće i novčani poklon Općine Jajce u iznosu od po 500 KM. 
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Maturski defile jajačkih srednjoškolaca- posebni pokloni Općine Jajce za devet učenika generacije