Općina Jajce

Upriličen Bajramski prijem

kurbanbajram 2024 3Načelnik općine Jajce Edin Hozan radost Kurban Bajrama podijelio je sa svojim sugrađanima na tradicionalnom Bajramskom prijemu organizovanom u saradnji sa glavnim imamom Medžlisa Islamske zajednice Jajce Zehrudinom ef. Hadžićem. 
 
„Velika mi je čast što smo imali priliku družiti se i na ovaj način obilježiti dolazak velikog praznika Kurban-bajrama. Nadam se da ćemo ovu tradiciju zajedničkog okupljanja nastaviti i ubuduće, ne samo za muslimanske vjerske praznike, već za sve praznike, kako bismo svaki od njih doživjeli kao svoj“, poručio je Hozan uz riječi zahvalnosti svima koji su svojim prisustvom uveličali Bajramsko slavlje.
 
kurbanbajram 2024 1 kurbanbajram 2024 2
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Upriličen Bajramski prijem