Općina Jajce

CIK BiH raspisuje Javni oglas za izbor instruktora u Tim instruktora

izbori 2024Centralna izborna komisija BiH raspisuje  JAVNI  OGLAS za izbor instruktora u Tim instruktora zaduženih za obuku kandidata za predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora u osnovnim izbornim jedinicama u Bosni i Hercegovini. 
 
Kandidat za instruktora ne smije biti član političke stranke niti obavljati dužnost u organima političke stranke, udruženja ili fondacije organizaciono ili finansijski povezanim s političkom strankom, niti smiju biti uključeni u bilo kakve aktivnosti političke stranke i moraju biti u mogućnosti da obavljaju svoje dužnosti na politički nepristrasan način.
 
JAVNI OGLAS preuzmite OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Izbori 2024 CIK BiH raspisuje Javni oglas za izbor instruktora u Tim instruktora