Općina Jajce

CIK BiH - Javni konkurs za imenovanje predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora

izbori 2024Centralna izborna komisija Bosne i Hercegovine objavila je 14.6.2024. godine „Javni konkurs za imenovanje predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora u osnovnim izbornim jedinicama u Bosni i Hercegovini“.
 
Javni konkurs ostaje otvoren 8 (osam) dana od dana objave na internet stranici www.izbori.ba 
 
Javni konkurs je postavljen na Oglasnu ploču Općine Jajce, a Izjavu i Obrazac prijave možete preuzeti na Protokolu Općine Jajce. Takođe, ove dokumente možete preuzeti i na linkovima ispod ovog teksta.
 
 
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Izbori 2024 CIK BiH - Javni konkurs za imenovanje predsjednika/zamjenika predsjednika biračkog odbora