Općina Jajce

Obavijest o početku izlaganja na javni uvid podataka za katastarsku općinu Podmilačje

web grbU općini Jajce 20. novembra 2023. godine započet će izlaganje na Javni uvid podataka o nekretninama koje se nalaze u katastarskoj općini Podmilačje (Općina Jajce). Tim povodom Komisija za izlaganje podataka premjera i katastarskog klasiranja zemljišta k.o. Podmilačje, Općina Jajce, objavljuje OGLAS o početku izlaganja na javni uvid podataka premjera i katastarskog klasiranja zemljišta za katastarsku općinu Podmilačje.
 
Javni oglas preuzmite OVDJE
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Obavijest o početku izlaganja na javni uvid podataka za katastarsku općinu Podmilačje