Općina Jajce

Preliminarne rang liste potencijalnih korisnika po Javnom pozivu izbjeglicama iz BiH, raseljenim licima i povratnicima u BiH za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica 2024-2025

FMROI OBAVIJESTFederalno ministarstvo raseljenih osoba i izbjeglica obavještava podnosioce prijava po Javnom pozivu izbjeglicama iz Bosne  i Hercegovine, raseljenim licima i povratnicima u Bosni i Hercegovini za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica za period 2024. i 2025. godinu, da su 8.5.2024. godine objavljene Preliminarne rang liste potencijalnih korisnika za sve općine/gradove u Bosni i Hercegovini.
 
Listu korisnika za Jajce preuzmite klikom na link OVDJE.
 
Kompletne preliminarne liste možete preuzeti  na internet stranici Ministarstva ili na linku OVDJE.
 
Rok za podnošenje prigovora i dopunu dokumentacije je 15/petnaest/ dana od dana objavljivanja.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Preliminarne rang liste potencijalnih korisnika po Javnom pozivu izbjeglicama iz BiH, raseljenim licima i povratnicima u BiH za obnovu i rekonstrukciju stambenih jedinica 2024-2025