Općina Jajce

Javni pozivi za uvid u Idejni i Glavne projekte u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti

web grbNa osnovu člana 66. Zakona o prostornom uređenju („Službene novine SBK/KSB“, broj 11/14) Služba graditeljstva/urbanizma, prostornog uređenja, geodetskih, katastarskih i imovinsko-pravnih poslova raspisuje JAVNE POZIVE za uvid u

IDEJNI PROJEKAT radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju poslovnog objekta (svadbeni salon) u naselju Bravnice, općina Jajce, po zahtjevu podnositelja Marka (Niko) Bojanića. Uvid se može izvršiti lično ili putem punomoćnika dana 4.6.2024. godine, utorak, u periodu od 11:00 do 13:00 sati, u zgradi Općine Jajce (kancelarija br. 46).
 
GLAVNI PROJEKAT radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za nadogradnju postojećeg stambenog objekta u naselju Vinac, općina Jajce, po zahtjevu podnositelja Admira (Ibro) Osmića. Uvid se može izvršiti lično ili putem punomoćnika dana 5.6.2024. godine, srijeda, u periodu od 11:00 do 13:00 sati, u zgradi Općine Jajce (kancelarija br. 47).
 
GLAVNI PROJEKAT radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za dogradnju stambenog objekta u Ulici Nikole Tesle, općina Jajce, po zahtjevu podnositelja Harisa Šahbaza. Uvid se može izvršiti lično ili putem punomoćnika dana 11.6.2024. godine, utorak, u periodu od 11:00 do 13:00 sati, u zgradi Općine Jajce (kancelarija br. 46).
 
GLAVNI PROJEKAT radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju stambenog objekta u naselju Bistrica, općina Jajce, po zahtjevu podnositelja Edina (Šerif) Varenikića. Uvid se može izvršiti lično ili putem punomoćnika dana 11.6.2024. godine, utorak, u periodu od 11:00 do 13:00 sati, u zgradi Općine Jajce (kancelarija br. 47).
 
GLAVNI PROJEKAT radi izjašnjenja u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti za izgradnju stambenog objekta u naselju Zgone, općina Jajce, po zahtjevu podnositelja Smiljke Dramac. Uvid se može izvršiti lično ili putem punomoćnika dana 13.6.2024. godine, četvrtak, u periodu od 12:00 do 14:00 sati, u zgradi Općine Jajce (kancelarija br. 46).
 
Osobe koje se odazovu ovom pozivu dužne su dokazati da su stranke u postupku. Ako stranke u postupku ne pristupe uvidu u projektnu dokumentaciju u određenom roku, smatra se da im je pružena mogućnost uvida u projekat, te iste iz tog razloga ne mogu tražiti obnovu postupka, pa će se postupak izdavanja urbanističke saglasnosti nastaviti u skladu sa Zakonom o prostornom uređenju („Službene novine SBK/KSB“, broj 11/14).
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Javni pozivi Javni pozivi za uvid u Idejni i Glavne projekte u postupku izdavanja urbanističke saglasnosti