Općina Jajce

Prijem za prvačiće jajačkih osnovnih škola

skole1Načelnik općine Jajce Edin Hozan i Predsjedavajući Općinskog vijeća Jajca Josip Topić upriličit će u ponedjeljak, 4.9.2023. godine prijem za sve jajačke prvačiće. Prijem će se održati u Velikoj sali Općine Jajce s početkom u 11:00 sati.

Ranijih godina Općina Jajce praktikovala je posjetu prvačićima u njihovim školama, a ove godine, po prvi put, Općina Jajce organizuje prijem za 144 đaka prvaka naše općine. Družit ćemo se sa prvačićima OŠ „Berta Kučera“, OŠ „13. rujan“, OŠ „Jajce“ Kruščica i OŠ „Braća Jezerčić“ Divičani.

Sa radošću vas dočekujemo dragi mali školarci!

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Prijem za prvačiće jajačkih osnovnih škola