Općina Jajce

U Jajcu potpisani ugovori o sanaciji dijela objekta vrtića "Naša radost"

1 crs vrtic1Danas je u Jajcu potpisan Ugovor o udruživanju sredstava između Općine Jajce i Catholic Relief Services BiH u okviru projekta PRO-Budućnost. Riječ je o zajedničkom projektu sanacije dijela objekta vrtića „Naša radost“ u Jajcu. Vrijednost radova iznosi blizu 190.000 KM, od čega će CRS BiH implementirati donatorska sredstva USAID-a u iznosu od 80.000 KM, a preostali dio finansira Općina Jajce. Danas je zaključen i Ugovor o izvođenju radova Između Općine Jajce, CRS BiH i Mukić-Komerc d.o.o. Jajce. Radovi na sanaciji počinju uskoro.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti U Jajcu potpisani ugovori o sanaciji dijela objekta vrtića "Naša radost"