Općina Jajce

Obavezan upis promjena u RPG i RK

web grbSlužba privrede/gospodarstva Općine Jajce obavještava poljoprivredne proizvođače sa područja općine Jajce koji su izvršili upis u Registar poljoprivrednih gazdinstava (RPG) i Registar klijenata (RK) da su, shodno članku 14. Pravilnika o upisu u RPG i RK („Sl. novine FBiH“ br. 42/08), dužni izvršiti prijavu promjene podataka (ažuriranje) u navedenim registrima.
 
Izmjene se odnose na obradive površine, vrstu i brojno stanje stočnog fonda, izmjene kod upisa članova poljoprivrednog gazdinstva i drugo. Sve navedene izmjene poljoprivredni proizvođači s područja općine Jajce dužni su dostaviti do 31.3.2024. godine u Službu privrede/gospodarstva Općine Jajce, Ured broj 64.
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Vijesti Obavezan upis promjena u RPG i RK