Općina Jajce

Načelnik Edin Hozan obratio se danas okupljenim građanima Jajca

bhprotest1Jajce, 07.02.2014. godina; U povodu dešavanja u zemlji i protesta građana širom BiH vodeći čovjek Općine Jajce, Načelnik Edin Hozan obratio se Jajčanima  pozivajući da na miran, dostojanstven  i civiliziran način, onako  kako to Jajčani znaju, iskažu nezadovoljstvo naspram  situacije u kojoj se našla Bosna i Hercegovina. Obraćajući se okupljenim Jajčanima ispred zgrade Općine Načelnik Edin Hozan izrazio je nadu da će protesti koji su najavljeni i za naredne dane proteći bez incidenata i obećao da će Općina uložiti napore kako bi sve obaveze koje ima prema građanima ispoštovala.

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Arhiva vijesti Načelnik Edin Hozan obratio se danas okupljenim građanima Jajca