Općina Jajce

Načelnik Općine i Predsjedavajući OV Jajce primili predstavnike građana

Jajce, 11.02.2014. godine; Danas su Načelnik Općine Jajce Edin Hozan i Predsjedavajući Općinskog vijeća Jajce Branko Bungić primili predstavnike nezadovoljnih građana koji su tom prilikom uručili i listu zahtjeva nezadovoljnih građana Jajca. Ocjenjujući zahtjeve građana Načelnik Hozan je, između ostalog, naglasio da smatra zahtjeve legitimnim, te da ima obavezu da se uključi u rješavanje problema, u okviru svojih nadležnosti i putem institucija, poštujući ustavne i zakonske procedure.  

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Arhiva vijesti Načelnik Općine i Predsjedavajući OV Jajce primili predstavnike građana