Općina Jajce

Izrada dokumenta Strategija komunikacije sa dijasporom - UPITNIK

DIJASPORA UPITNIKPoštovani i dragi naši Jajčani i Jajčanke,
 
Sve vas želimo zamoliti da informaciju koju možete preuzeti na linku https://www.opcina-jajce.ba/aktuelnosti/dijaspora/2942-upitnik-za-predstavnike-dijaspore-izrada-dokumenta-strategija-komunikacije-sa-dijasporom.html podijelite sa vašim prijateljima Jajčanima i Jajčankama koji trenutno žive i rade izvan Bosne i Hercegovine. Za sva Udruženja i pojedince koja imaju web stranice, facebook, instagram ili druge mreže molimo da razmijenite ovu vijest.
 
Za vas, dragi Jajčani i Jajčanke koji se nalazite u dijaspori molimo da popunite anketu na linku  https://forms.gle/EAZZkdqzUVbBjn7PA
 
Bićemo vam neizmjerno zahvalni, a izradom Strategije komuniciranja sa dijasporom Općina Jajce umnogome ćemo unaprijediti našu saradnju i usluge. Ukoliko ovih dana boravite u Jajcu anketu možete popuniti i na isprintanom obrazcu koji se nalazi u zgradi Općine na šalteru protokola.
 
Podsjećamo vas da je Općina Jajce dijelom Projekta Dijaspora za razvoj D4D koji je zajednički projekat Ministarstva za ljudska prava i izbjeglice BiH i Vlade Švajcarske, u partnerstvu sa UNDP BiH i IOM BiH. U želji da unaprjeđujemo usluge i ostvarimo što kvalitetniji kontakt sa našom dijasporom u toku je implementacija projekta izrade Strategije komunikacije sa dijasporom. U tom smislu potrebna nam je vaša pomoć na način da popunite upitnik klikom na link  https://forms.gle/EAZZkdqzUVbBjn7PA
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Dijaspora Izrada dokumenta Strategija komunikacije sa dijasporom - UPITNIK