Općina Jajce

Otvoren Poziv za bespovratna sredstva projekta "Dijaspora Invest"

dijaspota invest vizualObavještavao vas da je otvoreni godišnji poziv za dostavljanje zahtjeva - Dodjela grantova/bespovratnih sredstava putem Fonda malih grantova kroz USAID projekat "Diaspora Invest". Poziv za dostavljanje zahtjeva za dodjelu bespovratnih sredstava namijenjen je za podršku kvalifikovanih i registrovanih mikro, malih i srednjih preduzeća u općini Jajce. Poziv je otvoren s ciljem poticanja direktnih investicija uz saradnju s dijasporom. Općina Jajce jedna je od 23 partnerske jedinice lokalne samouprave USAID-ovog  projekta „Diaspora Invest“.
Online aplikaciju preuzmite klikom na DIJASPORA INVEST
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Dijaspora Otvoren Poziv za bespovratna sredstva projekta "Dijaspora Invest"