Općina Jajce

Poziv građanima Jajca u dijaspori - Popunite upitnik, povežimo se i izgradimo mostove zajedno

1AnketaDragi Jajčani i Jajčanke širom svijeta,
 
Svjesni važnosti saradnje s dijasporom, Općina Jajce je u maju 2023. godine potpisala Memorandum o partnerstvu u okviru USAID projekta “Dijaspora Invest” koji ima za cilj osnažiti kapacitete jedinica lokalne samouprave za efikasno uključivanje dijaspore u lokalni razvoj. 
 
Želimo stvoriti bazu podataka o našim sugrađanima u dijaspori, povezati se sa vama, te ostvariti saradnju. Vaše ideje, prijedlozi i primjeri dobre prakse su dobrodošli, a zajedničkim radom želimo stvoriti ugodniji ambijent za život.
 
Pozivamo vas da se aktivno uključite u razvojne procese Općine Jajce, ISPUNITE UPITNIK, podijelite svoje prijedloge i ideje te razmotrite mogućnosti investiranja u našu općinu. 
 
 
Hvala vam na saradnji i podršci. Zajedno gradimo bolju budućnost za Općinu Jajce.
 
 

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Dijaspora Poziv građanima Jajca u dijaspori - Popunite upitnik, povežimo se i izgradimo mostove zajedno