Općina Jajce

Počeli radovi na izgradnji info centra

infodesk1Jajce, 14.11.2014. godine; Nakon potpisivanja Ugovora počeli su radovi na sanaciji, dogradnji i nadogradnji objekta „INFO DESK” u Jajcu čime će se unaprijediti turistička ponuda grada Jajca. Donosimo vam fotografije idejnog rješenja ovog turističkog info centra koji će biti svojevrsna dobrodošlica turistima na ulazu u grad.

 

U info centru turisti će moći dobiti sve potrebne informacije o gradu, unutar info centra nalaziće se i suvenirnica, a planirana je i izgradnja javnog toaleta u sklopu kojeg će biti urađen i jedan za osobe sa posebnim potrebama.

 

Podsjećamo, izvođeč radova je preduzeće „TABAKPLASTd.o.o. Tomislavgrad, a projekat se provodi uz podršku Projekta integriranog lokalnog razvoja (ILDP) koji predstavlja zajedničku inicijativu Švicarske Vlade i UNDP-a u Bosni i Hercegovini i Projekta zaštite životne sredine i razvoja turizma u slivu rijeke Vrbas – „Čist Vrbaskoji implementira UNDP iz sredstava Vlade Japana.

 

Budući Info desk biće smješten u Ulici Hrvoje Vukčića Hrvatinića, uz Ajfelov most i Gradski park.

 

infodesk4

infodesk9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

infodesk5

infodesk6

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Arhiva vijesti Počeli radovi na izgradnji info centra