Općina Jajce

Potpisan Protokol o obavezama u organizaciji 35. Svjetskog prvenstva mušičarenju 2015. godine

ProtokolJajce, 31.01.2014. godine; Juče je u Općini Ključ potpisan Protokol o obavezama u organizaciji 35. Svjetskog prvenstva u mušičarenju 2015. godine. Protokol su potpisali načelnici Općina/Opština Jajce,  Ključ, Šipovo, Donji Vakuf i Ribnik kao i predsjednici sportsko ribolovnih društava iz ovih općina sa jedne strane i predstavnici Sportsko ribolovnog Saveza BiH sa druge strane.

 

 

Protokolom su precizirane obaveze svih učesnika u organizaciji ovog svjetskog prvenstva, a Načelnici i predsjednici ribolovnih društava iz gradova domaćina prvenstva članovi su Organizacionog odbora na čijem čelu je član Predsjedništva BiH Bakir Izetbegović. Načelnici Općina će, kako je to jučer istaknuto, dati svoj puni doprinos u organizaciji prvenstva u cilju što boljeg prezentovanja svojih lokalnih zajednica i prirodnih ljepota Bosne i Hercegovine.

Protol KljucProtokol Kljuc

Kontaktirajte nas

Općina Jajce
Ul. Nikole Šopa
70101 Jajce

  • Centrala: 030/658-011
  • Načelnik: 030/658-013

 

Vi ste ovdje: Početak Aktuelnosti Arhiva vijesti Potpisan Protokol o obavezama u organizaciji 35. Svjetskog prvenstva mušičarenju 2015. godine